M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ HASAN ARSLAN’IN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJIİl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Arslan mesajında “Bu gün zor görevlerini başarı, fedakârlık ve özveri ile yürüten değerli sağlık çalışanlarımızın günüdür. Bildiğimiz üzere ülkemizde modern tıp eğitiminin başladığı gün olarak kabul edilen 14 Mart 1827 tarihinden dolayı ner yıl 14 Mart günü Tıp Bayramı olarak kutlanmaktadır.
İnsanların huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşam sürdürebilmeleri, en başta sağlıklı bir insan olunması ile mümkündür. Sağlıklı olmak, mutluluğun en öncelikli parçasını oluşturmaktadır. Sağlıklı olmayan bir insanın dünya nimetlerinden haz alması mümkün değildir.
Sağlık personeli olmak; insanı sevmeyi, yardımsever ve özverili olmayı gerektirir. Saygın ve onurlu mesleğin çıtasını daha da yükseklere çıkarmak için var güçleri ile çalışan meslektaşlarımın ve tüm sağlık camiasının 14 Mart Tıp Bayramını en derin duygularımla kutlar esenlikler dilerim" dedi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com