M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İYİ PARTİ, SÜT ÜRETİCİLERİNİN SORUNLARINI DİNLEDİ


Bayraç ve beraberindeki heyet, Karaman Süt Birliğini ziyarete ederek Başkan ve üyeleri ile birlikte sohbet etti.

Süt Birliği Başkanı Süleyman Selim Akkuş’u makamında ziyaret eden İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç, Karaman ve bölgesinde süt üretim ve pazarlanması noktasında yaşanan daralmaya da dikkat çekti. Süt tozu ithalatının da ciddi finansman sıkıntıları arasında yer aldığını kaydeden ve devamında girdilerin artması ile birlikte süt üreticilerinin de zorlandığına dikkat çeken Bayraç;

“İYİ Belediyecilik anlayışı ile üreticinin her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Sıkıntıların çözümünde istişarelerin vurgusu bu yönden de çok önemlidir.

Bunların neticesinde dişi hayvan kesimlerinin başlamasıyla önümüzdeki yıllarda sorunun daha çok büyümesinden endişe duyuyoruz. Ülkemizin bir üretim politikasının olmaması sorunlara çözüm değil daha da zorluk getiriyor.”dedi.Yapılan ziyaret ve sohbetin ardından Süt Birliği Başkanı Akkuş, nezaketinden dolayı İyi Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç’a teşekkür ederek seçim çalışmaları kapsamında başarılar diledi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com