M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İYİ PARTİ’DEN HAL ESNAFINA SABAH SÜPRİZİ


 Seçim çalışmalarına Karaman’da hız veren İYİ Parti Karaman Teşkilatı, Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç nezaretinde ziyaret turlarını ağırlık verdi.
Bu sabah saat 05.00 sıralarında Karaman sebze ve meyve haline sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç, İl Başkanı Kenan Arı ve beraberindeki heyet, hal esnafına bereketli bir hafta ve bol kazançlar diledi.
Bayraç, hal esnafını selamlayarak sohbet ederken diğer yandan esnafın sorunlarının yanı sıra beklentilerini de dinledi.
Karaman’da hal esnafının karşılaştığı sorunların farkında olduklarını ifade eden İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Karaman’a hizmetkar olmak için kendilerinden destek istedi.
Yapılan ziyaret ve sohbetin ardından hal esnafı, sabahın erken saatinde yapılan ziyaretten dolayı memnun kaldığı gözlenirken, Başkan Adayı Bayraç’a seçim sürecinde başarılar diledi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com