M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İYİ PARTİ’Lİ BAYRAÇ, BUĞDAY PAZARI ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ, GÖNÜLLERİNİ ALDI


Seçim turlarına ağırlık veren İYİ Parti’nin Karaman Merkez Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç, gezmedik yer, sıkmadık el bırakmıyor.
Belediye Başkan Adayı Bayraç, son olarak Karaman’da Buğday Pazarı esnafını ziyaret etti
Seçim çalışmaları kapsamında beraberindeki heyetle birlikte Karaman Buğday Pazarı’nı ziyaret ederek esnafın beklenti ve önerilerini dinleyen İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç, yeni dönemin; özünde birlikte yönetim ve insan odaklı bir anlayış olmasını temenni ettiğini belirterek bu hizmet yolunda aday olduklarını dile getirdi.
“Karamanımızı hemşehrilerimizle birlikte yönetmeye talibiz” diyen Zühtü Bahadır Bayraç, bir zamanlar tahıl ambarı olarak nitelendiren Karaman ve kırsalında hububat üreticisi ve esnafın da karşılaştığı sorunları yakinen takip ettiklerini ifade etti.
Buğday Pazarında esnafların işyerlerini gezerek selamlayan ve seçim sürecinde sohbet etme fırsatı da bulan İYİ Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Zühtü Bahadır Bayraç, “İnşallah her şey Karamanımız ve ülkemiz için İYİ olacak.”dedi. 
31 Mart Yerel Seçimleri için esnafın da desteğini isteyen Bayraç, hayırlı ve bol kazançlar dileyerek Buğday Pazarından ayrıldı.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com