M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN SEMİNER


 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Karaman Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Aile ve Sağlık konusunda bir söyleşi programı tertip etti.
         8 Mart Dünya Kadınlar Günü Karaman’da da çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Bu kapsamda Karaman Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde hanımlara yönelik Aile ve Sağlık ile Kadına Şiddet konusunda seminer düzenlendi. 
        Mümine Hatun Nikâh Salonu’nda gerçekleştirilen seminere konuşmacı olarak katılan İl Sağlık Müdürlüğünde görevli Üreme Sağlığı Eğitimcisi Serap Çatal “Menopoz ve menopoz sorunları”, Mümine Hatun Kültür Merkezi Uzman Aile Danışmanı ve Psikolog Sena Saliha Akkoca “Kadına Karşı Şiddet ve Türleri” ve Mümine Hatun Kültür Merkezi Sosyal Hizmet Uzmanı Esin Karakaş “Şiddete Maruz Kalınca Neler Yapılır, Nereye Başvurulur” konularında hanımları bilgilendirdi.


  
  
  
  
  
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com