M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KARAMAN ELMASI TANZİM SATIŞLARDA SATILACAK


Tanzim satışlarında Karamanın Elmasının da alınarak satılması için görüşmeler sonuç verdi.
Isparta'da mitingde konuşan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Isparta'nın soğuk hava depolarında kalan elmalarının İstanbul, Ankara ve İzmir’deki tanzim noktalarında satılacağını söylemişti.
Sonuç olarak Elmalar Tanzim satış noktalarında satılmak üzere üretici ve Tüccardan 1.50 ile 2.00Tl arasında kaliteye göre satın alınıyor.Tanzim satışlarında Karamanın Elmasının da alınarak satılması için Görüşmeler Yapan Milletvekilimiz Recep Şeker’in görüşmeleri sonuç verdi,İnşallah üreticilerimizin ellerinde kalan elmalar fiyat olarak üreticilerimizi tatmin etmesi halinde Tanzim satış noktaları ile tüketiciye ulaşacak, Karaman Ziraat Odası olarak Ak Parti Karaman Milletvekillerimiz Recep ŞEKER, Selman Oğuzhan ESER’e ve Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğümüze teşekkür ederiz.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com