M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KARAMAN VALİSİ FAHRİ MERAL TOPLUM RUH SAĞLIĞI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ


Vali Fahri Meral, Karaman Devlet Hastanesi bünyesinde hizmetlerini sürdüren Karaman Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezini ziyaret etti.
12 Mart 2019 Salı günü gerçekleştirilen ziyarette Vali Fahri Meral, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan’dan merkezde verilen eğitimler ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Merkezde hizmet veren iş, uğraş ve tedavi odası ile beceri ve tedavi mutfağı, gözlem odaları ve yemek salonunda incelemelerde bulunan Vali Meral, incelemelerinin ardından kütüphane ve okuma salonunda eğitim alan Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi danışanlarıyla bir süre sohbet etti.
Vali Fahri Meral, Açık Kapı uygulamasına başvurarak Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezinde yaşadıkları ortamla ilgili memnuniyetini dile getirerek kendisini Toplum Ruh Sağlığı Merkezine davet eden merkez danışanlarından Fuat Yetkin adlı vatandaşla da bir süre sohbet etti. Merkezin çalışmalarından çok memnun olduğunu ve kendisinin ruhsal ve toplumsal anlamda oldukça faydalandığını ifade eden vatandaşımız, talebine olumlu yanıt vererek kendisini ziyaret eden Vali Fahri Meral’e teşekkür etti.
Ziyaretin sonunda merkez danışanları ve çalışanları tarafından Vali Meral’e kokulu taşlardan isminin yazılı olduğu ve toz pastelden yapılan resmin yer aldığı tablo hediye edildi.
Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi; ruhsal bozukluğu olan vatandaşlarımıza sunulan ruh sağlığı hizmetini bir bütün olarak değerlendirerek, rehabilitasyon konusunda hastaların özelliklerine uygun psikososyal destek programları geliştirip, kişilerin bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanması için her türlü önlemi almayı amaçlamaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com