M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KMÜ, EĞİTİM-ÖĞRETİME DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) ile Türk Eğitim-Sen arasında iş birliği protokolü imzalandı.
İmza töreninde KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül ve Türk Eğitim-Sen Karaman Şube Başkanı Gazi Alkan’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Ramazan Yıldırım da yer aldı.
Üç yıl sürecek protokol kapsamında sendika üyelerinin bilgi ve becerilerini artırma, çalışmalarda kullanabilecekleri bilimsel yöntemleri öğrenmelerini sağlama, verimliliği ve kaliteyi artırarak uluslararası standartlarda performans geliştirmeleri öngörülüyor. Ayrıca üyelerin motivasyonlarını olumlu yönde teşvik etme ve kariyerlerini geliştirmeye yönelik olarak üniversitenin enstitüleri bünyesindeki lisansüstü programlardan yararlanmaları amaçlanıyor.
Rektör Akgül protokolün hayırlı olmasını dileyerek “Üniversite şehir bütünleşmesi çerçevesinde eğitimde iş birliği protokollerine destek vermeye devam edeceğiz. Protokolün vatandaşlarımız için verimli sonuçlar doğuracağına inanıyorum.” dedi.
   
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com