M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KMÜ MUTFAĞI ÖZEL MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADIKaramanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Gastronomi ve Aşçılık Topluluğu öğrencileri, Down sendromlu ve zihinsel engelli çocukları ağırladı.
Karaman Özel Kaya Emre Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinden gelen on beş kişilik özel öğrenci grubu, KMÜ Uygulama Mutfağında üç eşit pasta ve kabak tatlısı yaparak üniversite öğrencileriyle eğlenceli vakit geçirdi.
Özel öğrenci grubunu KMÜ'de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Gastronomi ve Aşçılık Öğrenci Topluluğu Başkanı Ali Tulgaç, "Bu güzel kardeşlerimizin aşçılık mesleğini tanımaları ve hem kendilerine hem çevrelerine katkı sağlayacak önemli bir kazanım elde etmeleri için böyle bir etkinlik düzenledik. Şimdiden tüm Down sendromlu bireylerin de 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Gününü kutluyorum." dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com