M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KMÜ, ŞANLIURFA’DA TANITILDIKMÜ, '10. ŞANLIURFA KARİYER GÜNLERİ'NE KATILDI
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen  ‘10. Şanlıurfa Kariyer Günleri’ne katıldı.
Açılışını Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, Şanlıurfa Vali Yardımcısı Bahadır Güneş, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ve il protokolünün yaptığı Kariyer Günlerini çok sayıda öğrenci ziyaret etti.
Açılış töreninin ardından üniversitelerin stantlarını ziyaret eden il protokolü, üniversite temsilcileri ile bir süre sohbet etti. 
İki gün süren ve 40 üniversitenin katılımıyla gerçekleştirilen Kariyer Günlerinde 3 bini aşkın öğrenci, üniversite temsilcileri ile birebir görüşme fırsatı bularak üniversitelerin akademik ve fiziki olanakları hakkında bilgi edindiler.
Fuarda Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi personelleri Mahmut Tanrıverdi ve Murat Beyaz temsil ederek katılımcılara üniversite hakkında bilgi verdiler.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com