M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KÜTÜPHANE HAFTASI KUTLANDI


Bu yıl 55.’incisi düzenlenen “Sürdürülebilir Kalkınmada Kütüphanelerin Rolü” temalı Kütüphane Haftası, Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde düzenlenen törenle kutlandı.
Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe İlçemiz Kaymakamı Sayın Tahir Yılmaz, Garnizon Komutanı Cem Kara, Belediye Başkanı Uğur Sözkesen, Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt Demirdaş, kurum Amirleri, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan etkinlikte günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından öğrenciler tarafında hazırlanan şiir dinletisi, şarkı seslendirmesi gibi etkinliklerden sonra Halk Kütüphanesi’nden en çok kitap okuyanların ödüllerini protokol üyeleri tarafından verilmesinden sonra program son buldu.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com