M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ŞABAN ŞAHİN, KANAL 42’DE CANLI YAYINDASaadet Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Şaban Şahin,  31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında, 8 Mart Cuma, Saat: 22:00, Kanal 42 televizyonunda canlı yayına çıkıyor.
Saadet Partisi Karaman İl Başkanı Yasim Koz yaptığı açıklamada “Türkiye genelinde geçmişte birçok il, ilçe, belde Milli Görüş belediyeciliğiyle tanıştı ve buralarda bir hizmet standartı oluştu. Milli Görüş belediyeleri bu hizmetleri borçlanmadan yapıyordu.  O belediyeler daha sonra farklı zihniyetler tarafından yönetilse de, borçla olsa da Milli Görüş belediyeciliginin getirdiği hizmet standardının altına inemiyorlar.
Karaman’ımız Milli Görüş Belediyeciliğiyle tanışmadı ve böyle bir gelenek oluşmadı. Bütün çalışmalarımız Karamanlı hemşehrilerimizin  gönlünü kazanmak ve belediyeyi almak. Böylece bu hizmet geleneğini Karaman’ımızda başlatmak istiyoruz.
31 Mart yerel seçimlerine giderken Partimizde çalışma seferberliği başlattık. Belediye Başkan Adayımız Şaban Şahin’in çalışmaları son derece olumlu, büyük bir heyecan ve teveccüh ile hız kazandı.
Bu kapsamda Belediye Başkan Adayımız Şaban Şahin bey Kanal 42 televizyonunda Karamanımızın usta gazetecilerinden Osman Nuri Koçak ve Hasan Özünal’ın  sorularını canlı yayında cevaplayacak..  Karaman’lı hemşehrilerimizi  8 Mart Cuma akşamı Saat: 22:00 da Kanal 42 televizyonunu izlemeye davet ediyoruz.“ dedi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com