M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ŞABAN ŞAHİN’İN REGAİP KANDİLİ MESAJISaadet Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Şaban Şahin, üç aylar ve Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Şahin'in mesajı şöyle:

7 Mart Perşembe akşamı rahmet, bereket ve mağfiret iklimi olan üç ayların başladığını müjdeleyen Regaib Kandilini idrak edeceğiz. Rabbimiz bu gece vesilesiyle dünyaya olan rağbetimizi dizginleyip kendisine olan rağbetimizi artırsın diye dua ediyoruz.

Tüm dünyada insanlığın içinde bulunduğu durum ortadadır. Yeryüzü, hırs kanseri olmuş kimselerin elinde bir zulüm yumağı haline gelmiştir. Böyle bir ortamda Müslümanların geceleri yataklarına huzur içinde girmeleri mümkün değildir. Bu nedenle  bizler Allah'a olan ahdimiz gereği, Rahmet Peygamberi Hz. Muhammed'in (S.A.V.) ümmetinden olarak rahmetli liderimiz Necmettin Erbakan'ın yolunda yeni ve adil bir dünya için çalışmaktayız. Tüm çabamız dünyada, ülkemizde ve Karaman'ımızda adaleti, iyiliği, barışı, kardeşliği ve huzuru tesis etmek içindir.

Üç ayların ve Regaib Kandilinin tüm insanlık, ülkemiz ve Karamanlı hemşehrilerimiz için huzur ve sükûn getirmesini Cenab-ı Allah'tan diliyoruz. Rabbimiz bizleri kalbimizdeki tüm kin, nefret ve intikam duygularından arındırsın. Kalbimizde birbirimize karşı sevgi ve merhamet duygularını yeşertsin. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Karamanlı hemşehrilerimizin üç aylarını ve Regaib kandilini tebrik ediyorum.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com