M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL, İL ÖZEL İDARE VE KARAYOLLARININ ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ


Vali Fahri Meral, ilimizde devam eden kar yağışı nedeniyle 31 Mart Pazar günü yapılacak seçimlerin sağlık ve güvenli bir şekilde tamamlanması için il özel idare ekipleri ve karayolları ekipleri tarafından sürdürülen çalışmaları yerinde denetledi.
 
İl Özel İdaresi ve Karayolları 33. Şube Şefliğine yaptığı ziyaretlerde ekipler tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Fahri Meral, kar yağışı nedeniyle yolların kapanmasına karşı il özel idaresi ve karayolları ekiplerinin zamanında müdahale ederek meydana gelebilecek olumsuzlukların önüne geçilmesini istedi.
 
İlimiz merkez köylerindeki seçim bölgelerine gidecek olan görevlilerin ulaşımlarının sağlıklı ve güvenli bir şekilde temini için ekipler tarafından gereken tüm tedbirlerin alınmasını ve konunun titizlikle takip edilmesini isteyen Vali Fahri Meral, il özel idaresi ekipleri ve karayolları ekiplerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com