M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL SERGİ AÇILIŞINA KATILDI


Vali Fahri Meral, İstiklal Marşının Kabulünün 98’nci yılı ve Şehitler Haftası nedeniyle düzenlenen sergi açılışına katıldı.
 
12 Mart 2019 Salı günü Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Salonunda açılışı gerçekleştirilen resim sergisine; Vali Fahri Meral’in yanı sıra Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
 
Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi akademisyenleri tarafından hazırlanan ve 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Çanakkale Şehitlerinin konu edildiği sergiyi gezen Vali Meral, yetkililerden düzenlenen sergi hakkında bilgiler aldı.
 
İstiklal Marşının Kabulü ve Çanakkale Şehitlerini Anma programı etkinlikleri çerçevesinde açılan sergide,  25 akademisyen tarafından yapılan 30’a yakın eser sergileniyor.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com