M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VEDALAŞTILAR


İL GENEL MECLİSİNDE 2014-2019 SEÇİM DÖNEMİNİN SON TOPLANTISI YAPILDI
Karaman İl Genel Meclisi 4 Mart’ta başladığı 2014-2019 seçim döneminin son toplantısını bugün gerçekleştirdi.
Toplantı gündeminin tamamlanmasının ardından Meclis Üyeleri tek tek söz alarak duygu ve düşüncelerini dile getirdiler. Son olarak bir konuşma yapan İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, herkesin geçmiş kandilini bir kez daha tebrik etti ve tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar gününü kutlayarak, Meclis Üyeleri İftadiye YILDIZ ve Zahide HIDIR’a karanfil hediye etti.
KAPAR konuşmasını: “Birlikte geçirdiğimiz beş yılın son toplantılarını bugün itibari ile tamamladık. Ay sonunda yapılacak olan seçimlerde aday olan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyor, aday olmayan arkadaşlarıma ise bu zamana kadar verdikleri emek ve hizmetler için teşekkürlerimi sunuyorum. Beş yıllık görev süresinde her birimiz Vatandaşımız ile İdaremiz arasında üstlendiğimiz köprü olma görevini layığı ile yerine getirebilmek için çalıştık. Aldığımız kararların çoğunu oy birliği ile alarak uyum içinde çalıştık. Yeni dönemde de İl Özel İdaremizin ve İl Genel Meclisimizin Karamanımız için daha verimli işler yapacağına inancım tam. Ben şimdiden yeni dönemde çalışacak Meclisimize de başarılar diliyor, bu süreçte bizlere desteklerini esirgemeyen başta Sayın Valimiz Fahri MERAL olmak üzere, Milletvekillerimiz Sn. Recep ŞEKER ve Oğuzhan ESER’e; siz değerli Meclis Üyesi arkadaşlarıma, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener TERLEMEZ’e, İl Özel İdaresi Birim Müdürlerimiz ile teknik ve idari kadroda çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” Diyerek sonlandırdı.
Toplantı birlikte çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com