M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

YÖRESEL YEMEK YARIŞMASI

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sosyal Bilimleri Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı tarafından ‘Karaman Yöresel Yemek Yarışması’ düzenlenecek.
KMÜ Uygulama Mutfağında Şef Mahmut Dolmacı’nın katılımıyla düzenlenecek yarışmada Karamanlı ev hanımları ‘Karaman Yöresel Yemekleri’ dalında yarışırken öğrenciler ise ‘Bayat Ekmek’ dalında hünerlerini sergileyecekler.
Bu yıl ilki yerel düzeyde düzenlenecek olan yarışmanın ilerleyen yıllarda ulusal ve uluslararası düzeyde yapılması hedeflenirken, yarışmanın Karaman ve Türk mutfağının tanıtımına katkı sunması planlanıyor.
Son Başvuru Tarihi 22 Mart
KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül’ün destekleriyle gerçekleştirilecek olan yarışma için son başvuru tarihi 22 Mart olarak belirlendi. Yarışma için ön hazırlık 26 Mart’ta, yarışma ise 27 Mart’ta gerçekleştirilecek.
Yarışma ile ilgili detaylı bilgiye http://kmu.edu.tr/sbmyo adresinden ulaşılabilir.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com