M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ADEM KAPAR’DAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI23 Nisan 1920 tarihinde kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) ile Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözünden yola çıkarak milletimiz kendi kaderini kendi eline alarak, var olma yok olma mücadelesini egemenlik hakkını kendisi kullanarak kazanmıştır. Dolayısıyla bütün dünyaya kendi kendini yönetebilecek büyük bir millet olduğunu göstermiştir.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK bugünü çocuklarımıza armağan ederek gelecek nesillere ne kadar güvendiğini ve değer verdiğini ortaya koymuştur.
Toplumumuzun yapı taşı ve geleceğimizin mimarı çocuklarımızdır.
‘Mutlu çocuklar mutlu yarınlar’ demektir.
Tüm dünya çocuklarının kardeşçe kutladığı ilk ve tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı barış içinde yaşanacak bir dünyanın tohumlarını ekmektedir.
Ben de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. Yılını kutladığımız bu onurlu günde; geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yüzlerindeki gülümsemenin, kalplerinde sevgi ve umut çiçeklerinin hiç solmaması temennisiyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor ve tüm dünya çocuklarının barış ve huzur içinde yaşamasını diliyorum.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com