M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ANADOLUYUM BEN KONULU ŞİİR DİNLETİSİ BEĞENİYLE İZLENDİ


Vali Fahri Meral, Karaman Adliyesinin 22 ve 23. dönem hâkim ve savcı adayları tarafından düzenlenen “Anadoluyum Ben” konulu şiir dinletisine katıldı.
 
İl Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen programa; Vali Fahri Meral’in yanı sıra Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Adli Yargı İlk Derece Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Nuri Özbey, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin, hâkim ve savcılar, kurum müdürleri ile adliye personeli katıldı.
 
Protokol konuşmalarının ardından hâkim ve savcı adayları sahne alarak ülkemizin önde gelen şairlerine ait sevilen şiirleri seslendirdiler. Anadolu ve Anadolu insanının gündelik hayatını yansıtan sinevizyon gösterisi eşliğinde seslendirilen eserler katılımcılar tarafından ilgi ve beğeniyle takip edildi. 
 
Karaman Adliyesinde görev yapan hâkim ve savcı adaylarının hazırladığı ve sunduğu şiir dinletisi etkinliği, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz’ın katılımcılara yönelik yaptığı konuşmanın ardından toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi. 
 
Programın sonunda Vali Fahri Meral, programı hazırlayan hâkim ve savcı adaylarını tebrik ederek meslek hayatlarında başarılar diledi. 04.04.2019
 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com