M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BELEDİYE BAŞKANI VE MÜSİAD İL BAŞKANINDAN REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül; Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ile MÜSİAD Karaman Şubesi Başkanı İbrahim Taşbaş ve MÜSİAD üyelerini makamında ağırladı.
31 Mart yerel seçimlerinin ardından kurumlara veda ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Rektör Akgül ile bir süre sohbet ederek görev süresi boyunca Karaman'a en iyi şekilde hizmet etme gayretinde olduklarını belirtti. Rektör Akgül de üniversite olarak Karaman Belediyesi işbirliğiyle birçok proje ve bilimsel toplantı gerçekleştirildiğini hatırlatarak hizmetleri nedeniyle Çalışkan'a bir kez daha teşekkür etti.
Diğer yandan MÜSİAD Karaman Şubesi Başkanı İbrahim Taşbaş ile MÜSİAD'ın yeni yönetim kurulu üyelerini kabul eden Rektör Akgül, kendilerine görevlerinde başarılar diledi. MÜSİAD İl Başkanı Taşbaş ise yenilenen kadrolarıyla daha güzel işler yapmak için görev başında olacaklarını ifade etti.
İyi dilek temennilerinin ardından ziyaretler sona erdi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com