M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI


Yılın İkinci İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Vekili İsmail Hakkı Çınarsoy başkanlığında yapıldı.

16 Nisan 2019 Salı günü  saat 14.00' de Valilik Toplantı Salonunda Vali Vekili İsmail Hakkı Çınarsoy başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; ilçe kaymakamları, ilçe ve belde belediye başkanları, yatırımcı kuruluşların bölge ve il temsilcileri ile koordinasyon kurulunun diğer üyeleri katıldı.

Yatırım Takip Sistemi (YTS) üzerinden yapılan toplantıda 31 Mart 2019 tarihi itibariyle toplam 160 proje üzerinde çalışıldığı,  bu projelerden 26 projenin tamamlandığı ifade edildi. İl genelinde 110 proje üzerinde çalışmaların devam ettiği ve bu projelerin toplam tutarının 3 milyar 6 milyon 796 bin 650 Türk lirası olduğu, dönem sonu harcamasının ise 80 milyon 434 bin 881 Türk Lirası olarak gerçekleştiği belirtildi.

Toplantı, yatırımcı kurum ve kuruluşlarını temsilcileri tarafından yürütülen projelerle ilgili sunumların yapılması ile koordinasyonu gerektirecek konuların görüşülmesiyle sona erdi. 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com