M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KMÜ, KAPILARINI KARAMAN’DAKİ LİSELERE AÇACAK


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörlüğü tarafından düzenlenen ‘6. Tanıtım Günleri’ne sayılı günler kaldı.
Üniversitenin geleneksel hale getirdiği ve bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Tanıtım Günleri yine renkli görüntülere sahne olacak. Üniversitenin fiziki ve akademik olanaklarının anlatılacağı slayt gösterimi ile öğrencilerin bilgilendirileceği Tanıtım Günleri, Rektör Prof. Dr. Mehmet Akgül'ün açılış konuşmasının ardından Eğitimci Yazar Rahim Türk’ün ‘Geleceğini Belirlemeye Hazır mısın?’ konulu semineri ile devam edecek. Tanıtım Günleri, üniversitenin akademik birimleri tarafından hazırlanan stantların ziyaret edilmesiyle sona erecek.
Karaman’da eğitim faaliyetlerini sürdüren liselerin katılımıyla gerçekleştirilecek olan Tanıtım Günlerinde okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler üniversitenin fiziki imkânlarını yerinde görme imkânı bulacaklar. Öğrenciler aynı zamanda geleceklerini inşa edecekleri sınav öncesinde üniversite ortamında bulunarak diledikleri bölümle ilgili akademisyenlerden bilgi alma şansına sahip olacaklar.
KMÜ 15 Temmuz Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan 6. Tanıtım Günleri, 25 Nisan 2019 Perşembe günü saat 10’da başlayacak.
 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com