M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SADDAM’I TÜRKİYE’DE ARAYANLARBugün okuduğum bir yazıda ortaya çıkan gerçekleri sizlerle paylaşmak istedim. Bu yazının temel düşüncesi; “Haçlılar ülkeleri işgal etmek istediğinde önce algı operasyonlarıyla, dünyayı ve insanları orada bir diktatör olduğuna inandırırlar. Bunu başardıklarında ise gelirler ve 'bu bizden veya değil' diyerek hiç bir ayrım yapmazlar. Şehirleri yağmalar, insanları katlederler.” Şeklinde otaya çıkmakta.
Türkiye toprakları üzerinde yaşayan bizler bu bayrağın gölgesinde yaşamanın, bu milletin bir ferdi olmanın gururunu yaşamak en büyük amacımız olmalı. Bu millet, o düşman çizmesinin izlerini yok etmek için I. Dünya Savaşı, Kurtuluş Savaşı mücadelesini vererek o kirli izleri yok etti. Ancak bu mücadelenin aslı sıcak savaş idi.
Ne var ki kirli Haçlı siyasetinin ördüğü ağ ise soğuk savaşları her gün yaşamaktayız. Bu savaşlar içinde kendi insamız o kirli Haçlı siyaseti içinde öyle yalanlara da çok çabuk kanabilmektedir. Hele hele İslam ülkeleri Haçlıların kirli siyasetleri ile önce çalkalanıyor sonra buldukları piyonları devreye sokuyorlar. Son aşamada ise Haçlılar bu ülkeleri çarçabuk darmaduman edebiliyor.
Okuduğum bir yazının ortaya koyduğu gerçekleri okurken tüylerim diken diken oldu. Çünkü aynı oyunlar ülkemizde de hep oynanmaya devam ediyor. Saddam'ı bulmak için aramaya koyuldukları ülkenin Türkiye olduğunu sizler de ibretle okuyacaksınız. Bu yazıyı sizlerle paylaşıyorum. Okuyunca düşünmek serbest.

“ABD savaş uçakları bizim oturduğumuz IRAK'ın Tikrit vilayetine saldırı yaptığı gece, benim evimi yakmaya çalışan komşumdu. Evet, her gün selam verip selam aldığımız, sohbet ettiğimiz, yeri gelip yardım ettiğimiz komşumdu.
Bizim Saddam Hüseyin destekçisi olduğumuzu bildiği için o gece, elinde silahla sağa sola saldırıyordu.
Adam sanki çıldırmış gibi ‘‘artık Saddam yok, diktatörü yıkacağız, Saddam’ı öldüreceğiz’’ diyerek zafer sloganları atıyor, âdeta ABD'nin gelişini sevinçle karşılıyordu. Savaş yıllarında eşimi ve 3 oğlumu kaybettim. Evim, işim, akrabalarım hepsi savaş sebebiyle yok oldu.
Kardeş ülke Türkiye'ye göç etmek mecburiyetinde kaldım. Yıllar sonra o komşumu da Türkiye'nin Şırnak vilayetinde sokakta gördüm. Tek ayağı yoktu, dileniyordu. Yanına gidip kendimi tanıttım.
Neden burada olduğunu sorduğumda; "ABD askerlerinin elektrikli işkencesine maruz kaldığını, bu sebeple sağ bacağını kaybettiğini" söyledi.
O gün Saddam Hüseyin devriliyor diye zafer kutlaması yapan, ABD'nin ülkemizi işgal etmesine sevinip, yönetimin kendilerine kalacağını zanneden komşum(!) bugün büyük bir pişmanlık içinde; ‘‘Amerikalılar bizi dinlemediler, keşke geriye dönebilseydik de, Saddam'ın yanında savaşsaydım’’ diyor.
Haçlılar ülkeleri işgal etmek istediğinde önce algı operasyonlarıyla, dünyayı ve insanları orada bir diktatör olduğuna inandırırlar.
Bunu başardıklarında ise gelirler ve 'bu bizden veya değil' diyerek hiç bir ayrım yapmazlar.
Şehirlerimizi yağmalar, insanlarımızı katlederler. Bunu çok fazla acıyla tecrübe ettik.
Zeynep bin Hizab El-Uteybî"

Alıntı Kaynağı: https://www.facebook.com/1irsaD/?__tn__=kC-R&eid=ARDHMo0Nia1CYcPl2C7_yumAnna-_LwcxZRTLvWYq1wW4pYmo5RZ8KM9XCcXP9tZYb_MY96myhO4cxP2&hc_ref=ARR2UKT--YhVG5cOhfu0LF8b1EA5Tgk4Kl-cByA_T-FR_gCMWd9ODR0gmGTIQ6CQIlw&fref=nf&__xts__[0]=68.ARCLibKaEoJtry91ksvflpCM6ZlNSl-bSdlVWi5d4gpL4BhvDnXg4pqu6uBPBN3BYWvHH9x4tVo0eCNJyjGyrAPbI7nSjndsOZ5f4FrRozi9MzkNhJ4Gp16iO18Z0C90j-hgfjiNyVHnUsv1NAVbWUfEIqTWOLkemsLNc9-TkghUsSY6t0U-9gcjthECqz6qYDa7eXJzPKaqwtufzj-gBY91l_rwOsCYGsjz1xhZz9a3rokdJDCUJ49pckrmYuY47Oh6BixYGwAAFAqHyfZJikd-ulvMoKQPG6gbH5jCWRVutKrDA7DfDKl_oU8QSIiDbQFsWTmbdDZphIgtYCfEdJfSK1xSZDDcOngs1NfPjV7zdw6DTJ57QY7yEditör Paylaşımı


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com