M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SARIVELİLER HALİL KULAK DEDİ


Sarıveliler’de yapılan yerel seçimlerin ardından zaferle ayrılan Bağımsız Başkan Adayı Sarıveliler’in evladı Halil Kulak oldu.
 Halil Kulak, bağımsız girdiği seçim yarışında Ak Parti’nin adayı Hayri Samur’u egale ederek İlçenin yeni Belediye Başkanı oldu.
KULAK TEŞEKKÜR ETTİ
Sarıveliler Belediye Başkanı Halil Kulak sosyal medya hesabından yöre halkına teşekkür ederek;
“Değerli dostlarım 31 mart 2019 pazar günü yapılan yerel seçimlerde Resmi olmayan seçim sonuçlarına göre Bağımsız olarak Sarıveliler ilçe Belediye Başkanı seçildik.
Bu Süreçte bizlerle birlikte yol yürüyen gecesini gündüzüne katarak koşan genç kardeşlerimiz dualarını eksik etmeyen Dedelerimiz Ninelerimiz Annelerimiz Babalarımız Aziz Milletimiz ve ekip arkadaşlarımıza bizlere verdikleri maddi ve manevi destekten dolayi sonsuz teşekkür ediyorum.
Aziz milletimiz bizlerin omuzlarına önemli bir sorumluluk yüklemiştir. Yüce Allah bu kutlu yolda hayırlı işlere imza atmayı hayırla yol yürümeyi hayır ve dua almayı duayı sahibine ulaştırmayı nasip etsin.
Bundan sonra Bizlere destek veren vermeyen aziz milletimizle bir olma beraber olma zamanıdır. Biz hepimiz bu topraklarda kader birliği yapan kan bağıyla bağlı kardeşleriz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın Rabbim yar ve yardımcımız olsun.”dedi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com