M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ÜNVER İSTANBUL’DA SANDIK NÖBETİNDE


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul'da, ilçe seçim kurullarında itiraz süreçlerini takip etmek üzere milletvekillerini görevlendirdi. Aldığı görev doğrultusunda İstanbul’a giden CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver; “İstanbullular gönlünü ferah tutsun. Seçmenimize verdiğimiz sözü tutmak, sandıklara, millet iradesine sahip çıkmak için nöbetteyiz.” dedi.

İstanbul’da, AKP’nin seçim sonuçlarına itirazı sonrası harekete geçen Cumhuriyet Halk Partisi, oy güvenliğini sağlamak için milletvekillerini İstanbul’da görevlendirdi. Bu kapsamda, CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver de İstanbul’a giderek sandık nöbetine başladı. Sabahın ilk saatlerinde İstanbul’a giden Ünver, buradan yaptığı açıklamada; “Milletvekillerimiz, parti yöneticilerimiz, il ve ilçe örgütlerimiz ile gönüllü yurttaşlarımızla birlikte ilçe seçim kurullarında nöbet tutuyor, millet iradesine sahip çıkıyoruz. Bu sabah itibariyle Güngören'de oy nöbetini devraldım. Vatandaşlarımızın verdiği tek bir oyun bile boşa gitmemesi için İstanbul - Güngören örgütümüzle birlikte sürecin sonuna kadar nöbete devam edeceğiz.” diye konuştu.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com