M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ALTİLLA ZORLU'NUN 1 MAYIS MESAJI


Bütün ülkelerde birlik,beraberlik,dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan,işçi ve emekçi kardeşlerimizin barışçı ve demokratik yollarla hak arayışının simgesi olan 1 Mayıs, emeğin değerinin vurgulandığı özel bir gündür. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, iş ve çalışma hayatındaki çeşitli sorunların dile getirilmesi, çözüm önerilerinin ortaya konulması, hak ve hukuk çerçevesinde karşılıklı dengenin kurulması adına kutlanmaktadır.
1 gün değil her gün işçimizin yanında olup haklarını savunmak, alın terleri kurumadan emeğinin hakkını vermek görevimizdir.
Bu vesile ile evlerine ekmek götürmek için alın terleriyle yılmadan çalışan, işçi ve emekçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günlerini kutluyor çalışma hayatlarında başarı ve kolaylıklar diliyorum.

Atila ZORLU-Ermenek Belediye Başkanı
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com