M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

MEZARLIK, PARK VE BAHÇE TEMİZLİĞİ YAPILIYORYaz aylarının gelmesi ve Ramazan Bayramının yaklaşması nedeniyle İlçemizde bulunan mezarlıkların daha temiz, bakımlı ve güzel görünmesi ve arefe günlerinde vatandaşlarımızın kabir ziyaretlerini ferah ve temiz bir ortamda gerçekleştirebilmeleri için Belediyemizce mezarlıklarda bulunan çöpler ile yabani otlar ve çalılıklar temizlenmekte, fidanlar ve ağaçların budamaları ile bakımları yapılarak dipleri kazılarak gerekli bakımları yapılmaktadır.
Belediyemize ait park ve bahçelerin çevre düzenlemesi ile park ve bahçelerin bakımı, temizlenmesi ve çiçeklendirilmesi ile peyzaj düzenlemesi işlerinin yapımına başlanmış ve yine çevre yolunda bulunan kavşaklar ile TOKİ Kavşağı ve Kazancı Yol Kavşağında da düzenleme ve çiçeklendirme işleri yapılmaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com