M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ERMENEK SİZİN IÇİN GELDİK!


Ermenek Anka Kurs Müdürü Bekir Rahim Ünüvar:
Turkuazın incisi güzel ilçemiz Ermenek, barajıyla olduğu gibi bölgeden yetişen insanları ile adından çok bahsettirmektedir. Son zamanlarda değişen ve gelişen sınav sistemleri ise bu eğitim sürecini öğrenci ve veli için oldukça zor durumda bırakmaktadır. Bu zor durumun farkında olan Ermenek Anka Hazırlık Kursu Ermenek’in bu ihtiyacına cevap vermek için açılmıştır. Bu konuda kendini ifade eden Anka Ekibi;
ERMENEK SİZİN IÇİN GELDİK!
Konya ve Karaman Şubelerimizi sizin için ayağınıza getirdik. Uzman ve nitelikli öğretmenlerimizle eğitimin yeni yüzünü yakalayarak öğretimden taviz vermeden sizlere hizmet vereceğiz. Yaz Kampımız ile sınav maratonuna bir adım önden başlayarak dönem içerisinde tam donanımlı rehberlik hizmeti ile sizleri rakiplerinizin bir adim önünde başlayacaksınız. Türkiye geneli deneme sınavları ve kurumsal deneme sınavları ile kendinizi test edebileceksiniz. Birebir etüt sistemi ve soru çözüm saatleri ile aklınızda soru kalmadan sağlam adımlarla başarıya yürüyeceksiniz.
Diyerek açıklamaktadır.
Bunlara ek olarak kurum müdürü Bekir Rahim Ünüvar;
Bu zorlu ve stresli sınav döneminde öğrencilerin ihtiyaçları için yanınızda Anka ekibi olarak YANINIZDAYIZ diye ifade etti.
Kurumun öğrenci kontenjanı sınırlı ve dersler 1 Temmuzda başlayacak. Son Kayıt dönemini kaçırmayın.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com