M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

HAYAT KURTARAN VATANDAŞLARI MADALYA İLE ONURLANDIRDI


Türk Kızılay Karaman şubesi , 14 Haziran “Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Günü”  çerçevesinde  kan bağışlayarak hayat kurtaran vatandaşları madalya ile onurlandırdı.

Karaman 'da ödül ve madalya  törenine kan bağışında bulunanların yanı sıra Kızılay Şube Başkanı Adem Küçükyarma  Türk Kızılay yönetim Kurulu üyeleri ,İl Sağlık Müdürü Adnan Kurşun ,Türk Kızılay Konya Kan Bağışı Merkezi  Müdürü Dr Kaya Levent,  Belediye meclis üyeleri  değerli bağışçılarımız ve aileleri  katıldı.  45 kez kan bağışında bulunan bağışçılara plaket, 35 kez kan bağışında bulunan bağışçılara altın madalya, 25 kez karı bağışında bulunan bağışçılara gümüş madalya ve 10 kez kan bağışında bulunan bağışçılara ise bronz madalyaları takdim edildi.  Türk Kızılay Derneği Karaman Şube Başkanlığına bağlı Genç Kızılay KMÜ ailesi olarak topluluğumuz üyesi Yusuf Kahveci Türk Kızılay derneğine yapmış olduğu 45. bağışı ve sergilediği  örnek davranışlarıyla en genç bağışçılardan biri oldu. Plaketini Karaman il sağlık müdürü ve aynı zamanda Karaman Türk Kızılay  Derneği yönetim kurulu üyesi sayın Adnan Kurşun'dan aldı. Kendisini tebrik eder, topluluğumuz ve Türk Kızılay ailesine gönüllü hizmetlerinden dolayı teşekkürü bir borç biliriz.

Toplamda 250  kişinin ödül aldığı organizasyona katılanlara  özellikle bağışçılarımıza duyarlıklarından dolayı teşekkür ediyor ve Türk Kızılay karaman şubesi  olarak bütün vatandaşlarımızı kan verme gönüllüsü olmaya davet ediyoruz . ilimizde pazartesi ve perşembe günleri belediye sağlık polikliniğinde  kan alma  işlemi devam etmektedir.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com