M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMANIMIZIN 30.YILI HAYIRLI OLSUN


Karaman İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR'ın yapatığı açıklamada; "Rahmetli Turgut ÖZAL’ın Başbakanlığı döneminde 21 Haziran 1989 tarihinde Türkiye’nin 70. İli olma hüviyetini kazanan sevdamız Karaman’ın il oluşunun 30.yılındayız.
30 yaşında olan ilimiz asırlık bir tarihi ve manevi zenginliği bünyesinde barındırıyor. Piri Reis, Kazımkarabekir Paşa, Karamanoğlu Mehmet Bey gibi tarihe damgasını vurmuş şahsiyetlerin memleketleri olmasının yanı sıra ana dilimiz Türkçemizin başkenti olmaktan dolayı duyduğumuz gurur paha biçilemez.
Sayın Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın öncülüğünde; Sevdamız Karaman’ı hakettiği konuma getirmek için yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı asla yeterli görmüyoruz. Milletvekillerimiz Sayın Dr.Recep ŞEKER ve Av.Selman Oğuzhan ESER ile birlikte İlçelerimiz ve köylerimizde hizmet eksiğimiz kalmayana dek vatandaşımıza layık olduğu hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz. Ülkemizin aydınlık geleceğine yürürken Karamanızın da adını yatırım ve başarılar ile üst sıralara taşımaya kararlı olduğumuzu vurgularken tüm hemşehrilerime sağlık ve esenlikler diliyorum."dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com