M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİLER GENÇLİK KAMPINDA


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde eğitim gören yabancı uyruklu öğrenciler gençlik kampına katıldı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği organizasyon kapsamında Konya'nın Taşkent ilçesinde uluslararası öğrenciler için düzenlenen kampa katılan öğrenciler burada pek çok etkinliğe katıldılar.
Birçok ülkeden farklı uyruklara sahip öğrenciyi bir araya getiren etkinlikte öğrenciler birbirlerini yakından tanıma imkânı bulurken kendileri için düzenlenen sportif faaliyetler ile kısa sürede kaynaşma fırsatı yakaladılar.
Öğrenciler daha sonra kendileri için düzenlenen parkurlarda doğa yürüyüşüne katılarak ilçenin doğal güzelliklerin bulunduğu alanları gezdiler. Gençlik kampı, öğrencilerin sahne aldığı oyun ve yarışmalarla sona erdi.
       
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com