M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA PROĞRAMI


Yapılan açıklamada; "30 Ağustos Zafer Bayramının 97. Yıldönümü kutlama programı çerçevesinde bugün saat:10.30 Atatürk Anıtına çelenk konulmasıyla başlanan program ,saygı duruşu ve istiklal marşımız okunmasıyla devam etti.
Programın devamında günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Garnizon Komutanımız Cem KARA tarafından yapıldı. 
Öğrencilerimiz tarafından okunan şiirlerin ardından program daha sonra İlçe Kaymakam Vekilimiz Kaymakamlık Makamında tebrikleri kabul etti.
Programa Ermenek Kaymakamı V. Emrah UZUN, Cumhuriyet Başsavcı V. Çağrı BASBATAN, Garnizon Komutanı Cem KARA, Ermenek Belediye Başkanı Atila ZORLU, İlçe Parti Başkanları, Daire Amirleri, Kurum ve Kuruluş Müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri içerisinde Belediyemizce düzenlenen Fener alayı yürüyüşü bugün akşam saat 20.00 de Lütfi Elvan Kent Meydanı önünden başlayarak Yassıkaya Mevkiine kadar sürecek yürüyüşe ve devamında yapılacak olan programa bütün halkımız davetlidir."denildi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com