M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

2019 EYLÜL DÖNEMİ İSTEĞE BAĞLI YER DEĞİŞTİRME KURASI İLANI YAYINLANDI


Sağlık Bakanlığı Tarafından 2019 Eylül Dönemi İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Kurası İlanı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü web sitesinden yayınlandı. Sağlık Bakanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğine göre yapılacak olan Kura ile ilgili, 2019 Yılı Eylül Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası 04.10.2019 tarihi Cuma günü noter huzurunda bilgisayar ortamında gerçekleştirilecektir denildi.
Başvuruları, Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden yapılacak olan Kura’da en fazla en fazla on (10) tercih yapılabilecektir denilen ilanda, PBS üzerinden başvurularını kesinleştirenlerin başvuru formunun çıktısını imzaladıktan sonra, T.C. Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001 Cad. No:9 06800 Çankaya /ANKARA adresinde olacak şekilde kargo ile göndermeleri ya da elden teslim etmeleri duyuruldu.
Kuraya başvuran personelden başvurularını iptal ettirmek isteyenlerin 16.09.2019 Pazartesi - 30.09.2019 Pazartesi günü saat 18.00’e kadar PBS üzerinden kura iptal başvurusunda bulunmaları gerekirken, Kura başvurusunu iptal ettirenler bu kuraya yeniden başvuruda bulunmayı talep edemeyecekleri belirtilirken, yerleştirme sonuçları aynı gün Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet adresinde (https://yhgm.saglik.gov.tr/) ilan edileceği aktarıldı.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com