M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ÇOCUKLARDA BİLİNÇLİ TEKNOLOJİ KULLANIMINA YÖNELİK KONFERANS YAPILDI


Yapılan açıklamada; "Belediyemizce, Gelişen Teknolojinin bilinçsizce kullanılmasında çevremize ve kültürümüze verdiği zararlardan dolayı halkımızı ve gençlerimizi bilinçlendirmek amacıyla bugün saat 13:30 da Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde KMÜ SHMYO Çocuk gelişimi Öğretim görevlisi Alper Yusuf Köroğlu tarafından Çocuklarda Bilinçli Teknoloji Kullanımına yönelik Eğitim Konferansı düzenlendi.
Katılımcıların oldukça memnuniyetle dinlediği konferansta, Alper Yusuf Köroğlu tarafından dünden bugüne çocuklar için teknolojinin gelişimi, gelişen teknolojinin çocuklarımız üzerindeki etkisi, çocuklarımızın tarafından teknolojinin nasıl kullanılması yönündeki bilgiler ve çocuklarımızın yaşlarına göre internet ve teknoloji kullanımı hakkında çocuklarımıza karşı ebeveyinler olarak neler yapılabileceği hakkında bilgiler aktarıldı.
Bilgi ve görüş alışverişin karşılıklı yapıldığı konferansın ardından Belediye Başkanımız Atila Zorlu Konferansa katılımından dolayı Alper Yusuf Köroğlu hocamıza teşekkür ederek bugünün anısına kendisine plaket takdim etti."denildi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com