M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

DAMLA PROJESİ GÖNÜLLÜLERİ KARAMAN’DA GÖNÜLLERE DOKUNACAKGençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğünce yürütülen "Damla Projesi" kapsamında 35 gönüllü genç Karaman’a geldi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen ve Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilecek ‘Damla Projesi' kapsamında, Türkiye'nin 81 ilinden Karaman'a gelen 35 kişilik gönüllü öğrenci grubu 10 gün boyunca şehrin kültürünü ve yöre halkını yakından tanıma fırsatı bularak, yapacakları ziyaretlerle gönüllere dokunacak.
Damla Projesinin, gençlerin maddi karşılık beklemeden, ailesi ya da yakın çevresi dışındaki bireylerin yaşam kalitesini artırmak için toplumsal bir girişime destek olmalarını sağlamak amacıyla hayata geçen gönüllülük projesi olduğunu belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “ Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen ‘Damla Projesi’ kapsamında farklı bölgelerden ilimize gelen 35 gönüllü gencimiz ile birlikte çeşitli gönüllülük faaliyetleri düzenleyeceğiz. Gençlik Merkezimiz tarafından hazırlanan program kapsamında 10 gün boyunca dolu dolu bir program gerçekleştirecek gençlerimiz, yapacakları ziyaretler ve etkinliklerle gönüllere dokunacak” dedi.
Karaman’da 22 Kasım Cuma günü başlayacak ‘Damla Projesi’ etkinlikleri şehir içerisinde ve çevresinde yapılacak etkinliklerin ardından 1 Aralık Pazar günü değerlendirme toplantısıyla sona erecek.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

1 yorum:

  1. Taşeli Bölgesinin ziyareti olmazsa proje eksik kalır. Bölgenin tanıtımı için 35 gencimizi davet edelim. Görmemeleri büyük eksiklik olur. Şerafettin GÜÇ

    YanıtlaSil

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com