M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

2019 YILI ARALIK AYI MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI


İlimiz merkeze bağlı köy, merkez ve kasaba muhtarlarının katıldığı 2019 yılının son muhtarlar toplantısı Vali Vekili Hacı İbrahim Türkoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirildi.
 
20 Aralık Cuma günü Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Vekili Hacı İbrahim Türkoğlu, 2019 yılının hizmet noktasında verimli bir yılı olduğuna dikkat çekerek toplantının hayırlara vesile olması dileklerinde bulundu.
 
Yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantının devamında tek tek söz alarak sorun ve taleplerini dile getiren muhtarlar, bölgelerinde yaşanan sıkıntıların çözümü noktasında Vali Vekili Türkoğlu’ndan destek beklediklerini ifade ettiler.  Köy ve mahalle muhtarlarının sorun ve taleplerinin çözümüne ilişkin kurum müdürlerinin açıklama ve değerlendirmelerde bulunduğu toplantı, görüş ve temennilerle sona erdi. 
 
İlimiz merkeze bağlı 93 köy, 56 merkez ve 7 kasaba mahalle muhtarının katıldığı yılın son muhtarlar toplantısının ardından 2019 yılı faaliyet döneminde görev yapmak üzere sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı mütevelli heyeti üyelerinin seçimine geçildi. 
 
Vali Vekili Hacı İbrahim Türkoğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıya; İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin, ilgili kurum müdürleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.
 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com