M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ


Yapılan açıklamada; "Kaymakamımız Koray ÇELİK, Belediye Başkanı Ahmet İPEK, İlçe Emniyet Amir V. Mehmet ŞİMŞEK, İlçe Jandarma Komutanı Özkan USTALI ve AK Parti Başyayla İlçe Başkanı Mustafa CANLI "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" münasebetiyle ilçemizde şubesi bulunan Ali Rıza Alıçlı Rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulundu.
Zihinsel ve fiziksel engelli vatandaşlarımızın yanında olan Kaymakamımız, Belediye Başkanı Ahmet İPEK ile kendilerine ikramda bulunarak bakım şartları hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Kardeşlerimizin her zaman ve tüm olanakları dahilinde yanında olacaklarını belirten Kaymakamımız, yalnızca 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde değil her zaman kendilerini ve ailelerini, hayat şartlarını hatırlayarak, hayatı kolaylaştıracak, engelleri engelsiz yapacak kolaylıklar sağlanması gerektiğini belirtti."denildi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com