M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ADNAN KURŞUN TEŞEKKÜR ETTİKaraman İl Sağlık Müdürlüğü Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Birimi tarafından, . Karaman Devlet Hastanesi ve İl genelinde faaliyet gösteren Kamu ve Özel hastanelerin Hastane Afet ve Acil Durum Planı (HAP) Hazırlama Komisyonlarında görevli ve HAP’nın incelenmesinden sorumlu personeline yönelik, 04-06 Aralık 2019 tarihleri arasında ilgili kurumlardan personelin yoğun katılımıyla birlikte İl Sağlık Müdürlüğü Konferans salonunda gerçekleştirildi.
        İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun, İlimizde sunmuş olduğumuz kaliteli sağlık hizmetlerinin en büyük bileşenlerinden olan afet ve acil durumlara yönelik eğitimlerimiz devam etmektedir. Hastane Acil ve Afet Durum Planı kapsamında hazırlamış olduğumuz teşekkür belgelerini, eğitimlerimizde kurumumuz adına özverili çalışmalarıyla emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza takdim etmiş bulunmaktayız. Dedi.
         Kurşun; "Afet ve acil durumlara hazırlık kapsamında belli aralıklarla verilen eğitimlerin sağlık kuruluşlarında çalışan personele farkındalık oluşturduğuna değinerek bu tür eğitimlerin hız kesmeden devam edeceğini belirterek, konuyla ilgili çalışmalara katkı sağlayan arkadaşlarıma bir kez daha buradan teşekkürlerimi ve başarı dileklerimi sunarım." dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com