M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BAŞYAYLA'DA KIŞ ŞARTLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Kış şartlarının ilçemizde hissedilmeye başlaması ile birlikte oluşabilecek kötü hava koşullarında vatandaşlarımızın güvenli ve sağlıklı bir şekilde seyahatinin kesintisiz olarak sağlanması adına Kaymakamımız Koray ÇELİK başkanlığında değerlendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.
3 Aralık 2019 günü Hükumet Konağı Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Koray ÇELİK'in yanı sıra Belediye Başkanı Ahmet İPEK, İlçe Emniyet Amir V. Mehmet ŞİMŞEK, İlçe Jandarma Komutanı Özkan USTALI, İlçe Özel İdaresi Müdür V. Sait SELVİ, Karayolları yetkilileri ve ilgili muhtarlar katıldı.

Toplantıda İçişleri Bakanlığımızın ilgili Genelgesinin uygulanması görüşülerek ilgili kurum amirlerine ve kolluk güçlerine denetim talimatları verildi. İlçemizin geçmiş yıl şartları değerlendirilerek özellikle okul servis araçlarının geçiş güzergahlarında yolun açık tutulması,alternatif yolların değerlendirilmesi, gerekli tuzlama çalışmalarının zamanında yapılması ve buna hazırlıklı olunması konuları görüşüldü. Belediye Başkanı İPEK'den, Karayolları ekibinden, ve İlçe Özel İdare Müdüründen mahalle/köy yolları ve Devlet/İl yollarına müdahale imkanları öğrenildi.
Yapılan istişare ve değerlendirmelerin akabinde Kaymakamımız Koray ÇELİK kurum amirlerimizden özellikle halkımızın zorluk yaşayabileceği noktalarda hızlı müdahalede bulunulması için gerekli hassasiyetin gösterilmesi ve hazırlıkların tamamlanmasını istedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com