M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BELEDİYE BAŞKANINA ANLAMLI ZİYARET


Yapılan açıklamada; "Fikret Ünlü Yatılı Bölge Ortaokulu Okul idarecileri, Öğretmen ve Öğrenciler Belediye Başkanımız Atila Zorlu’yu makamında ziyaret ettiler. Sosyal sorumluluk kapsamında LÖSEV’ den almış oldukları malzemelerle birlikte okul ve kurum amirlerini ziyaret eden Okul idarecileri ve öğrenciler, bu anlamda farkındalık oluşturmak amacıyla Belediye Başkanımız Atila Zorlu ile bir görüşme gerçekleştirerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.
Başkanımız öncelikle bu anlamlı ziyareti gerçekleştiren Öğretmenlerimiz ve Öğrencilerimize bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ederek, Belediyemiz olarak her zaman Eğitim ve Eğitimcinin yanında olduklarını, bu sosyal sorumluluk projesinde maddi manevi destek vereceklerini ve ortaklaşa bir proje yapılabileceğini belirtti. Okul idarecileri ve Öğrencilerimiz yapılan görüşmede memnuniyetlerini dile getirerek ilgi ve alakalarından dolayı Belediye Başkanımız Atila Zorlu’ya plaket ve hediyeler takdim ederek kendilerine teşekkür ettiler."denildi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com