M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

FEYZULLAH TUNÇ 2020 YILI İÇİN BİR AÇIKLAMA YAPTI


AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç 2020 yılı için temenni ve düşünceleri ile alakalı bir açıklama yaptı.
Başkan Tunç yaptığı açıklamada;

“Tüm insanlığın büyük ümitler beslediği, yeni bir dönemin başlangıcı olan bu günler, geride bırakılan dönemin muhasebesi ve yeni hedeflerin belirlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Dünyamızın büyük bölümünde devam eden savaşlardan, terör ve şiddetten, açlıktan, yoksulluktan insanlığın kurtulması; sevgi, barış ve hoşgörünün hâkim olduğu, temel insan hak ve hürriyetlerinin her yerde sağlandığı bir dünya ortak özlemimizdir. Milletçe ülkemizin içinde bulunduğu huzur ve refah ortamının kıymetini bilerek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ülkemiz için koyduğu 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda gelecek nesillere ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan daha gelişmiş, huzurlu, müreffeh bir Türkiye bırakmak gayesiyle bu zamana kadar yaşanmış olumlu ya da olumsuz birikimlerin ışığında 2020 yılının Karamanımıza, Ulusumuza, Ülkemize, Dünyamıza ve tüm insanlığa barış kardeşlik huzur ve mutluluk getirmesini diliyor saygılarımı sunuyorum.” dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com