M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GÖÇMENLER GÜNÜ NEDENİYLE ZİYARET


Vali Vekili Hacı İbrahim Türkoğlu 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü Kutlamaları kapsamında Suriye Uyruklu Mohammad Khaer Aljomaa ve ailesini kabul etti.
 
İl Göç İdaresi Müdürü Ahmet Öner ve İl Göç Uzmanı Ayşe Çetin’in de hazır bulunduğu ziyarette, göçmen aile ve çocuklarıyla bir süre sohbet eden Vali Vekili Türkoğlu, ülkemizde bulunduğu süreler içerisinde yasal yükümlülüklere uyması, dürüstlüğü ile tanınan ve kendisi gibi geçici koruma kapsamında bulunan ülke vatandaşlarına örnek olan Mohammad Khaer Aljomaa’ya  “Kırlangıç Ödülü” takdim etti.
 
2000 yılında Birleşmiş Milletler Genel Kurulu tarafından 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü olarak kabul edildiğinden, göç ve göçmenler konusunda farkındalık oluşturması amacıyla 2013 yılından itibaren Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü olarak 81 ilde kutlanmaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com