M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GÖKTEPE YBO, KOP İLE PROJE İMZALADI                Sarıveliler ilçesindeki Göktepe Yatılı Bölge Ortaokulu bir ilke imza atarak,Konya Ovası Projesi(KOP) DESTEĞİYLE HAYATA GEÇECEK OLAN “Kitap İle KOP Gel” projesinin protokolünü imzaladı.
                “Kop Okuyor” projesi kapsamında olan “Kitap İle KOP Gel” projesinin yetkili kişisi olan Göktepe Yatılı Bölge Ortaokulu Okul Müdürü Mehmet Ali ALDEMİR ve KOP Koordinatörü Alper BİLGİÇ tarafından imzalandı. “Kitap İle KOP Gel” projesi kapsamında Göktepe Beldesi ve civar köylerine okuma kültürünün artırılması ve sürdürülebilirliğinin  amacını taşımaktadır.
                KOP Programın amacı, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı’nın, KOP Bölgesi’nde yer alan illerde okuma kültürünü sürdürülebilir hale getirmek, öğrenciler başta olmak üzere vatandaşlarımızın okuma yazma alışkanlıklarını geliştirmektir.
                Göktepe YBO bu proje kapsamında; okuma etkinlikleri,gezici kütüphane ve köylere kitap ulaştırmak gibi birçok etkinlik gerçekleştirecek.İmza törenine katılan Göktepe Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Mehmet Ali ALDEMİR ile Müdür Yardımcısı Murat YILMAZ çok mutlu ve gururlu olduklarını, Sarıveliler’e bu projeyi kazandırarak kitap ulaşmayan köylere, kitaplar ulaştırarak buradaki insanlara okuma alışkanlığı kazandırmayı hedeflediklerini belirttiler.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com