M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GÜNEYYURT PTT MOBİL ŞUBESİ SOYULDU


Edinilen bilgiye göre bu gece saatlerinde Güneyyurt'ta hizmet veren PTT Mobil Şubesi, kişi yada kişilerce soyularak, mobil şubede bulunan para çalınmıştır. 
Olay yerine intikal eden Jandarma Olay Yeri İnceleme ekipleri mobil şubede incelemeler yapmış olup, mobil şubeye ait ve çevrede bulunan diğer kameraların incelendiği ifade edildi.
Belirtildiğine göre son bir kaç aydır Güneyyurt'ta hırsızlık olaylarının artığı Ptt Mobil Şubesiyle ilgili olayla da soruşturmanın Güneyyurt Jandarma Komutanlığınca devam ettiği bildirildi.

İlgili Haber >>>


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

1 yorum:

  1. Çok üzücü bir haber. Güneyyurt'ta neden böyle olaylar olmaya başladı anlaşılır gibi değil. Geçen günlerde de Güneyyurt Güven Otele gece geç saatlerde baskın yapılmış, otel sahibi ve eşi darp edilmiş. Düşündürücü olaylar. Şerafettin GÜÇ

    YanıtlaSil

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com