M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN MİMARLAR ODASI SEÇİMİNİ YAPTIKaraman Mimarlar Odası Olağan 15. Yönetim Kurulu seçimi büyük bir katılım ile gerçekleşti. Tek liste halinde yapılan seçimde gençlerin oluşturduğu yönetim adayları oyların tamamına yakınını alarak yönetimi devraldı.
Gençlerden oluşan yeni yönetim, resmi seçim sonuçları açıklandıktan sonra görev bölümümü de yaptı. Yapılan görev bölümünde; 
-Yönetim Kurulu Başkanı; Bayram Çelik
-Yönetim Sekreterliği; Abdülkadir Aydın
-Muhasip; Ali İncebel
-Üye: Beytullah Aydoğmuş
-Üye: Sermin Atik olarak görev dağılımı yapıldı.
Seçimle ilgili görüşlerini aldığımız yeni yönetim basın sözcüsü Sermin Atik’ den gelen açıklama da “ Odamız da yapılan seçim sonucunda, bir önceki yönetimden devraldığımız görevlerimizi laiki ile yerine getirip üzerine yeni işler eklemeye çalışacağız.
Günümüz konjonktürün de bir tasarımı yaparken ekonomik ve estetik kaygısını aynı anda düşünmekte olduğumuz bir yapılaşma söz konusudur, fakat daha çevreci ve sürdürülebilir yapıların yapılması için Valilik, Belediye, Çevre Şehircilik, Kültür Müdürlüğü, İl Özel İdare, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversite’ si ile yakın bir iş birliği içinde çalışarak, ilgili birimlerimizle diyalog halinde olacağımızı bildirmek isteriz. Tüm üyelerimiz ile birlikte Karaman ilimizi olduğu yerden çok daha iyi yerlere getirmek için uğraş vereceğiz. ” Şeklinde konuşmalarını dile getirdi.
Yeni yönetimin, Karaman şehri ve mimarlık mesleği için hayırlı olmasını ve başarılı olmasını dileriz.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com