M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMANLI SPORCULAR "CEP HERKÜLÜ: NAİM SÜLEYMANOĞLU" FİLMİNİ İZLEDİKaraman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Karamanlı sporcular, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu edinen ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filmini izledi.
Ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu'nun başarılarla dolu hayat hikayesini anlatan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmi için Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü anlamlı bir organizasyona imza attı. Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, Türk spor tarihine damga vuran Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu alan 'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu' filmini Gençlik ve Spor Kulübü, Yıldırım Spor Kulübü, Akademi Spor Kulübü ve İl Özel İdare Spor Kulübü’nden 30 sporcu beyaz perdede ücretsiz izledi. Filmde duygu yüklü anlar yaşayan ve filmden çok etkilendiklerini belirten sporcular,Türkiye’ye halteri sevdiren adam olarak tarihin altın sayfalarındaki yerini alan Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatan ‘Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu’ filmini izlerken gözyaşlarımıza hakim olamadık. İnşallah bizlerde ülkemiz için daha çok çalışarak uluslararası arenada bayrağımızı dalgalandıracağız ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” dediler.
Naim Süleymanoğlu’nun dünyanın ve ülkemizin en iyi sporcularından biri olduğunu belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek’te, “Öncelikle kariyerine Olimpiyat, Avrupa, Dünya ve daha nice başarıları sığdıran Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu’nu vefatının 2. yılında minnetle yad ediyoruz. Naim Süleymanoğlu’nın hayat hikayesinin anlatıldığı filmi çocuklarımıza örnek olması noktasında böyle bir organizasyon düzenledik. Antrenörlerimiz eşliğinde beyaz perdede buluşan çocuklarımızın film sonrası olumlu geri dönüşleri ise bizi çok mutlu etti. Milli ve manevi duyguların kazanımı noktasında da 'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu' filmini tüm sporcularımızın izlemesini tavsiye ediyorum” şeklinde konuştu.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com