M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARLA MÜCADELE ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR


 KAPANAN KÖY YOLLARI AÇILDI, ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR…
        İlimiz genelinde etkili olan karyağışı ile birlikte İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından başlatılan yol açma çalışmaları, köylerimizde 7/24 çalışma esasına göre devam ediyor.
        Merkezdeki etkisini kaybeden kar yağışı, İlimize bağlı köylerde devam ettiğinden İl Özel İdaresi ekipleri vatandaşlardan gelen talepler ve program doğrultusunda gece gündüz demeden yol açma çalışmalarını sürdürüyor.
        Sayın Kaymakamımız İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Evren ÇAKIR, İl Genel Meclisi Üyeleri Mustafa ATABAY, Mustafa YANGÖZ ve Yol ve Ulaşım Müdürü Hüseyin ALPARSLAN ile birlikte karla mücadele çalışmalarının sürdüğü köylerimizi ve ekiplerimizi ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundular.
        Üçkuyu, Başkışla ve Yılangömü-Göcer arasında sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyerek Muhtar ve ekipler ile birebir görüşüp bilgi alan ÇAKIR ve beraberindeki yetkililer, şu ana kadar ulaşılamayan bir köy ya da hastamızın olmadığını ve ihbarlara anında yanıt verildiğini belirttiler.
        Ekiplerin teyakkuzda olduğu ve kar yağışı devam ettiği sürece yol açma çalışmalarının aralıksız sürdürüleceği bildirildi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com