M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KAZANCI HALKININ BİR RÜYASI DAHA GERÇEK OLUYOR


Kazancı halkının bir rüyası daha gerçek oluyor. Belediyemizin ve halkımızın en büyük hayallerinden olan Kazancı Belediyesi Kültür Merkezi Projesi hayata geçiyor. Kültür Merkezi; konferans salonu, etkinlik ve düğün salonu, etüt merkezi ve kent meydanı şeklinde tasarlanan proje 365 gün yaşayan bir yapı olarak hizmet verecek. İnşaat çalışmalarına başlanan ve inşaat ruhsatını alan projenin 2020 yılında yapılacak olan festivalde açılışı yapılacaktır.
Kazancı Belediyesi Kültür Merkezi projesini ise bölgemizin değerli büyüğü Selçuk Ecza A.Ş ve Ahmet ve Nezahat KELEŞOĞLU Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sonay GÜRGEN üstlenmiştir.
Halkımıza böylesine müjdeli bir haber vermemizi sağlayan, bölgemize daha önce de birçok yatırımda bulunan, binlerce kişiye sağladığı istihdam ile ülkemiz ekonomisine değer katan, sosyal sorumluluk anlayışından asla taviz vermeyen Selçuk Ecza A.Ş kurucusu, kıymetli büyüğümüz Merhum Dr. Hacı Ahmet KELEŞOĞLU’yu saygıyla anıyor, Belediyemizin bu önemli eksiğini gidermek için desteğini esirgemeyen Sayın Sonay GÜRGEN’ ve Ahmet ve Nezahat KELEŞOĞLU Vakfı’na teşekkür ediyoruz.
Muhittin TUNCEL Kazancı Belediye BaşkanıYAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

2 yorum:

  1. muhteşem bir eser, inşallah darısı Güneyyurdun başına diyelim

    YanıtlaSil
  2. Keleşoğlu Vakfının bölgeye olan katkılarına şahsen teşekkür ederim. Rabbim (cc) hayır hasenatlarını dergahında kabul ve makbul eylesin inşallah. Şerafettin GÜÇ

    YanıtlaSil

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com