M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KMÜ ÖĞRENCİLERİ MİNİK ÖĞRENCİLERE TEBRİK KARTI GÖNDERDİ


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ)  Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Bölümü öğrencileri anlamlı bir etkinliğe imza atarak Adana Saimbeyli Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencilerine yeniyıl tebrik kartı gönderdiler.
Minik öğrencilere sürpriz yaparak onları sevindirmek isteyen üniversite öğrencileri hazırlamış oldukları yılbaşı tebriklerini üniversite içerisindeki PTT Şubesine teslim ederek Adana Saimbeyli Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencilerine güzel bir sürpriz hazırladılar.
Eğitim Fakültesi öğrencisi Mustafa Tunahan Kekeç’in fikri üzerine geliştirilen etkinlikte öğrencilere Dr. Öğretim Üyesi Zeynep Temiz de eşlik etti. Etkinlikle ilgili düşüncelerini paylaşan Kekeç şunları söyledi: “Memleketim olan Adana’nın şehir merkezinden uzak kırsal kesimlerinde yaşanan zorlukları az çok biliyorum. Bu yüzden orada yaşayan kardeşlerimizi mutlu etmek amacıyla onlara böyle küçük bir sürpriz hazırlamak istedim. Onların mutlu olmaları için geliştirdiğim bu fikre arkadaşlarımı da dahil ettim. Arkadaşlarım ve hocam da bu fikre seve seve destek verdiler. Hepsine teşekkür ediyorum. Umarım yapmış olduğumuz bu iş oradaki kardeşlerimizin yüzünde küçücük de olsa bir tebessüme sebep olur.” dedi.
   
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com