M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR AKGÜL’DEN TBMM 27. BAŞKANI KAHRAMAN'A ZİYARET


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, Eski Kültür Bakanı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi 27. Başkanı İsmail Kahraman'ı ziyaret etti.
Kahraman'ın İstanbul'daki çalışma ofisinde gerçekleşen ziyarette Rektör Akgül, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi hakkında Kahraman'a bilgi vererek üniversitenin araştırma altyapısı, personel durumu, öğrenci sayısı ve şehre katkıları gibi konular üzerine sohbette bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kahraman ise yükseköğretimin ülke için öneminden bahsederek Rektör Akgül'e çalışmalarında başarılar diledi.
KMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Birol Üner'in de eşlik ettiği ziyaret, hediye takdimleri ve iyi dilek temennilerinin ardından sona erdi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com